Underrede av rostfritt stol med hjul, skiva av lackerad björkfaner, smärre slitage, 130 x 64, höjd 42 cm
600 SEK | 2015-05-10 19:27 |
500 SEK | 2015-05-10 19:27 |
400 SEK | 2015-05-10 19:26 |
150 SEK | 2015-05-10 17:14 |
100 SEK | 2015-05-02 11:46 |
75 SEK | 2015-05-06 12:19 |
50 SEK | Startpris |