1950-tal, ek med sits av läder, smärre bruksslitage
13 000 SEK | 2015-05-17 19:00 |
12 500 SEK | 2015-05-17 18:18 |
12 000 SEK | 2015-05-17 14:54 |
10 500 SEK | 2015-05-17 13:45 |
10 000 SEK | 2015-05-06 09:37 |
3 400 SEK | 2015-05-08 09:56 |
3 000 SEK | 2015-05-06 07:46 |
1 000 SEK | 2015-05-06 07:23 |
50 SEK | Startpris |