Abstrakt motiv, signerad samt numrerad "6/30", 57 x 49 cm
1 100 SEK | 2015-05-17 17:25 |
1 000 SEK | 2015-05-17 19:03 |
800 SEK | 2015-05-17 17:16 |
250 SEK | 2015-05-16 23:47 |
200 SEK | 2015-05-16 09:12 |
150 SEK | 2015-05-15 22:19 |
50 SEK | Startpris |