12. Litografi, Antoni Clave

Abstrakt motiv, signerad samt numrerad "6/30", 57 x 49 cm

Varunr 18863

17 Maj 2015 19:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 100 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 100 SEK2015-05-17 17:25
1 000 SEK2015-05-17 19:03
800 SEK2015-05-17 17:16
250 SEK2015-05-16 23:47
200 SEK2015-05-16 09:12
150 SEK2015-05-15 22:19
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 maj 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån-tis 11-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL till Stockholm, Göteborg, & Köpenhamn. inforetrocargo@gmail.com 0760-677 983
Vi skickar mindre ej ömtåliga varor med DHL över hela landet, en låda från 300:-
För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL. För transport till Stockholm, Göteborg, Malmö & Köpenhamn. Tel: 0708-25 38 70 E-post: johan@roasab.se