1900-tal, laserat lövträ, smärre bruksslitage, 66 x 61, höjd 162 cm
400 SEK | 2015-05-17 19:35 |
350 SEK | 2015-05-17 19:35 |
250 SEK | 2015-05-17 19:35 |
125 SEK | 2015-05-17 18:26 |
50 SEK | 2015-05-10 20:58 |
50 SEK | Startpris |