Jakaranda med intarsia 108 x 47, höjd 80 cm. 1900-tal, mindre fanerskada, stenskiva med spricka.
600 SEK | 2015-05-17 18:44 |
500 SEK | 2015-05-17 19:51 |
300 SEK | 2015-05-17 16:51 |
250 SEK | 2015-05-16 19:12 |
50 SEK | Startpris |