1970-tal, stomme av jakarandafanerad spånplatta, ej funktionstestade
1 400 SEK | 2015-05-17 13:48 |
1 300 SEK | 2015-05-17 15:44 |
1 100 SEK | 2015-05-17 13:30 |
75 SEK | 2015-05-16 12:50 |
50 SEK | Startpris |