1970-tal, smärre bruksslitage
350 SEK | 2015-05-17 19:10 |
300 SEK | 2015-05-17 18:45 |
250 SEK | 2015-05-17 09:27 |
200 SEK | 2015-05-17 18:26 |
150 SEK | 2015-05-07 14:17 |
50 SEK | Startpris |