1900-tal, senare bemålning, bruksslitage, 88 x 180, djup 29 cm
800 SEK | 2015-05-17 18:44 |
700 SEK | 2015-05-17 19:10 |
400 SEK | 2015-05-17 18:23 |
200 SEK | 2015-05-16 11:03 |
150 SEK | 2015-05-11 21:23 |
50 SEK | Startpris |