Signerad samt numrerad, skadad ram, 70 x 65 cm
1 900 SEK | 2015-05-17 18:24 |
1 800 SEK | 2015-05-17 19:11 |
1 600 SEK | 2015-05-17 18:19 |
1 100 SEK | 2015-05-17 11:30 |
700 SEK | 2015-05-17 09:50 |
450 SEK | 2015-05-14 23:08 |
300 SEK | 2015-05-16 09:49 |
100 SEK | 2015-05-08 15:28 |
50 SEK | Startpris |