Kosta, signerad samt numrerad, fint skick, höjd 16 cm
600 SEK | 2015-05-17 19:13 |
500 SEK | 2015-05-17 19:13 |
250 SEK | 2015-05-17 18:10 |
200 SEK | 2015-05-17 17:43 |
150 SEK | 2015-05-17 13:49 |
125 SEK | 2015-05-16 23:27 |
100 SEK | 2015-05-16 09:13 |
75 SEK | 2015-05-15 15:17 |
50 SEK | 2015-05-06 20:43 |
50 SEK | Startpris |