Model 56, Vinde möbelfabrik, Danmark, teak, smärre bruksslitage, enstaka mindre fanerskador, ett skadat handtag, 100 x 70, höjd (max) 85 cm
8 200 SEK | 2015-05-24 19:00 |
7 800 SEK | 2015-05-24 19:00 |
5 400 SEK | 2015-05-24 18:49 |
5 000 SEK | 2015-05-24 16:50 |
450 SEK | 2015-05-18 20:26 |
350 SEK | 2015-05-17 22:12 |
50 SEK | 2015-05-12 23:25 |
50 SEK | Startpris |