Ett par 1960-tal, mässing, smärre slitage
700 SEK | 2015-05-24 18:37 |
600 SEK | 2015-05-23 09:44 |
500 SEK | 2015-05-21 20:27 |
50 SEK | 2015-05-12 23:26 |
50 SEK | Startpris |