Mitten av 1900-tal, smärre slitage, 45 x 32, höjd 76 cm
350 SEK | 2015-05-24 18:39 |
300 SEK | 2015-05-24 19:35 |
100 SEK | 2015-05-18 20:20 |
75 SEK | 2015-05-18 20:08 |
50 SEK | Startpris |