"Skansen Krona", signerad samt daterad 1890, 23 x 32 cm
175 SEK | 2015-05-24 20:06 |
150 SEK | 2015-05-24 20:06 |
50 SEK | 2015-05-19 18:07 |
50 SEK | Startpris |