För Fritz Hansen, teak, 1960-tal, smärre slitage
1 300 SEK | 2015-05-24 19:00 |
1 200 SEK | 2015-05-24 18:57 |
1 000 SEK | 2015-05-19 07:52 |
950 SEK | 2015-05-18 21:12 |
500 SEK | 2015-05-14 11:49 |
50 SEK | Startpris |