1970-tal, smärre bruksslitage, punktering
1 000 SEK | 2015-05-24 19:10 |
900 SEK | 2015-05-24 19:09 |
600 SEK | 2015-05-24 19:09 |
450 SEK | 2015-05-18 20:15 |
300 SEK | 2015-05-17 21:02 |
125 SEK | 2015-05-17 21:45 |
75 SEK | 2015-05-17 10:45 |
50 SEK | 2015-05-13 22:22 |
50 SEK | Startpris |