1970-tal, smärre bruksslitage, punktering
800 SEK | 2015-05-18 22:54 |
700 SEK | 2015-05-24 19:10 |
400 SEK | 2015-05-18 20:15 |
125 SEK | 2015-05-17 21:47 |
100 SEK | 2015-05-13 22:22 |
50 SEK | Startpris |