Teak, smärre slitage, mindre fanerskada, fläck på skiva, 126 x 53, höjd 72 cm
450 SEK | 2015-05-24 19:23 |
400 SEK | 2015-05-23 17:23 |
400 SEK | 2015-05-24 19:23 |
200 SEK | 2015-05-24 12:02 |
50 SEK | Startpris |