Danmark, palisander, solblekt, smärre slitage, mindre fanerskador på ett av lådfront, 145 x 65, höjd 73 cm
2 000 SEK | 2015-05-29 22:11 |
2 000 SEK | 2015-05-31 19:00 |
1 600 SEK | 2015-05-31 18:49 |
1 200 SEK | 2015-05-25 16:01 |
600 SEK | 2015-05-19 10:44 |
300 SEK | 2015-05-23 20:49 |
50 SEK | 2015-05-18 20:08 |
50 SEK | Startpris |