Säffle 1960-tal, teak, 3 sektioner med avtagbara överdel, smärre slitage, 90 x 44, höjd 70 (180 med överdel)
250 SEK | 2015-05-31 19:34 |
200 SEK | 2015-05-31 19:34 |
50 SEK | Startpris |