Naturmotiv, signerad samt daterad 1945, 100 x 78 cm
15 500 SEK | 2015-05-19 20:25 |
15 000 SEK | 2015-05-19 09:31 |
300 SEK | 2015-05-18 22:34 |
50 SEK | 2015-05-17 21:47 |
50 SEK | Startpris |