Mitten av 1900-tal, mahogny med intarsia samt detaljer i gjutet mässing, smärre slitage, 88 x 43, höjd 100 cm
450 SEK | 2015-05-26 12:26 |
400 SEK | 2015-05-31 19:04 |
100 SEK | 2015-05-27 06:13 |
50 SEK | Startpris |