1800-tal, polykrom dekor, mindre nagg, diam. 18 cm.
300 SEK | 2015-05-20 14:47 |
250 SEK | 2015-05-29 22:16 |
175 SEK | 2015-05-28 13:03 |
50 SEK | Startpris |