"Gunnebo park, Mölndal", signerad samt daterad 1926, 94 x 73 cm
300 SEK | 2015-06-07 12:52 |
250 SEK | 2015-06-07 19:46 |
125 SEK | 2015-06-07 19:45 |
50 SEK | Startpris |