Ett par, Tjeckoslovakien, tidigt 1900-tal. betsad lövträ, sits av formpressad faner, etikettmärkt, smärre slitage
400 SEK | 2015-06-07 19:02 |
350 SEK | 2015-06-07 19:02 |
250 SEK | 2015-06-07 19:01 |
50 SEK | Startpris |