1900-tal, 11 st, smärre bruksslitage, höjd 5-16 cm
400 SEK | 2015-06-07 19:01 |
350 SEK | 2015-06-07 19:01 |
250 SEK | 2015-06-03 17:05 |
200 SEK | 2015-06-02 19:47 |
50 SEK | 2015-05-31 20:35 |
50 SEK | Startpris |