Teak, tre lådor och tre dörrar med bakomliggande hyllplan. 184 x 43. Höjd 85 cm, smärre slitage, mindre fanerskador
1 600 SEK | 2015-06-14 19:04 |
1 500 SEK | 2015-06-14 19:04 |
1 300 SEK | 2015-06-14 19:03 |
250 SEK | 2015-06-13 14:53 |
200 SEK | 2015-06-08 20:45 |
50 SEK | Startpris |