Inköpta i USA, marmor samt svartlackerad metall, kuporna saknas, smärre slitage, mindre nagg i marmorn, höjd 100 cm
450 SEK | 2015-06-02 19:00 |
400 SEK | 2015-06-14 19:00 |
300 SEK | 2015-06-14 19:00 |
100 SEK | 2015-06-10 18:18 |
50 SEK | Startpris |