Furu, 1940/50-tal, smärre bruksslitage, höjd 43 cm.
350 SEK | 2015-06-14 19:09 |
300 SEK | 2015-06-14 12:26 |
300 SEK | 2015-06-14 18:19 |
200 SEK | 2015-06-13 18:03 |
75 SEK | 2015-06-13 13:25 |
50 SEK | 2015-06-12 10:55 |
50 SEK | Startpris |