Mitten av 1900-tal, bruksslitage, låst, nyckel saknas
250 SEK | 2015-06-14 20:32 |
200 SEK | 2015-06-14 15:53 |
175 SEK | 2015-06-10 20:49 |
150 SEK | 2015-06-10 16:23 |
125 SEK | 2015-06-10 18:41 |
50 SEK | Startpris |