Rydaholm 1950/60-tal, teak, smärre slitage samt repor, 135 x 90, 2 ilägg 'a 49 cm
800 SEK | 2015-06-14 17:35 |
700 SEK | 2015-06-14 19:01 |
500 SEK | 2015-06-14 19:01 |
50 SEK | Startpris |