Förgylld trä med marmorskiva, facettslipad spegelglas, mått spegel, 122 x 48 cm, smärre slitage
350 SEK | 2015-06-10 18:16 |
300 SEK | 2015-06-14 17:10 |
200 SEK | 2015-06-10 21:31 |
100 SEK | 2015-06-09 07:51 |
50 SEK | 2015-06-03 14:20 |
50 SEK | Startpris |