Teak, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 4 utdragslådor, smärre slitage samt repor, 136 x 41, höjd 67 cm
700 SEK | 2015-08-09 19:32 |
600 SEK | 2015-08-09 19:32 |
450 SEK | 2015-08-09 19:32 |
300 SEK | 2015-08-09 18:22 |
200 SEK | 2015-07-25 18:37 |
50 SEK | Startpris |