Studionhandsignerad, smärre glasyrkrackeleringar, (mindre fotnagg), höjd 31 cm
800 SEK | 2015-08-09 19:08 |
700 SEK | 2015-08-09 19:55 |
500 SEK | 2015-08-09 19:55 |
250 SEK | 2015-08-04 16:26 |
200 SEK | 2015-08-04 10:05 |
150 SEK | 2015-07-27 16:28 |
50 SEK | 2015-07-23 12:40 |
50 SEK | Startpris |