Signerad och numrerad 25/125. 30 x 30 cm.
2 000 SEK | 2015-08-16 18:58 |
1 900 SEK | 2015-07-28 13:28 |
1 800 SEK | 2015-08-12 15:08 |
600 SEK | 2015-08-05 22:40 |
250 SEK | 2015-08-01 20:00 |
50 SEK | Startpris |