Signerad och daterad 1965. Obetydligt nagg i mynningen. Insats medföljer.Höjd 57 cm.
1 200 SEK | 2015-08-15 23:14 |
1 100 SEK | 2015-08-16 19:53 |
700 SEK | 2015-08-10 21:41 |
350 SEK | 2015-08-15 13:30 |
200 SEK | 2015-08-09 11:26 |
125 SEK | 2015-08-06 17:59 |
50 SEK | Startpris |