Ett par, vitlackerat stål med sits av formpressat teakfaner. Smärre slitage. Sitthöjd 45 cm.
250 SEK | 2015-08-16 19:01 |
200 SEK | 2015-08-10 17:04 |
200 SEK | 2015-08-15 20:06 |
50 SEK | 2015-08-07 15:11 |
50 SEK | Startpris |