50-tal, termoskannor med flätad plast, bruksslitage, höjd 23 cm.
600 SEK | 2015-08-23 19:40 |
500 SEK | 2015-08-23 19:40 |
450 SEK | 2015-08-23 19:39 |
400 SEK | 2015-08-20 06:21 |
250 SEK | 2015-08-12 21:52 |
50 SEK | Startpris |