Två stycken, signerade och numrerade, 163/300 och 124/800. Mått 44 x 57 cm, samt 30 x 64 cm.
75 SEK | 2015-08-20 13:00 |
75 SEK | 2015-08-23 19:58 |
50 SEK | Startpris |