Bruksslitage, repor och märken, kärv utdragslåda, 77 x 45, höjd 71 cm, två klaffar á 26 cm.
125 SEK | 2015-08-23 19:06 |
100 SEK | 2015-08-23 19:06 |
75 SEK | 2015-08-23 19:06 |
50 SEK | Startpris |