1800-talets andra hälft, fanerad valnöt. Torrspricka i ena sidan. 93x51 cm, höjd 114 cm.
300 SEK | 2015-08-23 18:49 |
250 SEK | 2015-08-22 15:52 |
150 SEK | 2015-08-17 07:13 |
125 SEK | 2015-08-21 02:47 |
50 SEK | Startpris |