Skinnklädda, delvis förgyllt trä, sprucken och torr klädsel, bruksslitage, högsta höjd ca 142 cm.
2 200 SEK | 2015-08-23 19:00 |
2 000 SEK | 2015-08-20 16:07 |
800 SEK | 2015-08-23 15:55 |
75 SEK | 2015-08-17 07:14 |
50 SEK | Startpris |