Bruksslitage, repor på metallstomme, fläckad klädsel.
600 SEK | 2015-08-23 19:00 |
450 SEK | 2015-08-23 19:00 |
300 SEK | 2015-08-23 18:39 |
250 SEK | 2015-08-17 20:50 |
200 SEK | 2015-08-19 07:55 |
50 SEK | 2015-08-15 16:31 |
50 SEK | Startpris |