Stringmodell, 1950/1960-tal. Fanerad teak, underrede i lackerad metall, instats till lådan saknas. 88 x 26, höjd 55 cm.
400 SEK | 2015-08-23 19:18 |
350 SEK | 2015-08-23 18:49 |
300 SEK | 2015-08-14 18:12 |
250 SEK | 2015-08-14 16:07 |
50 SEK | Startpris |