Norge, signerad samt daterad -1901, smärre färgflagningar, 44 x 62 cm
4 800 SEK | 2015-08-30 10:01 |
4 600 SEK | 2015-08-30 19:54 |
4 200 SEK | 2015-08-30 17:49 |
3 800 SEK | 2015-08-19 14:48 |
3 600 SEK | 2015-08-30 04:02 |
800 SEK | 2015-08-22 18:31 |
50 SEK | Startpris |