24 st, med svart glasfot, etsad dekor, 30-40-tal, nagg finnes på ca 6 st, 7,5-10 cm.
125 SEK | 2015-08-30 20:01 |
100 SEK | 2015-08-30 20:01 |
50 SEK | 2015-08-26 19:18 |
50 SEK | Startpris |