Bror Boije, Dux, 1900-talets andra hälft. Stomme i bok och canvas. Armlän i läder. Lös dyna med textilklädsel. Slitage samt sprickor i tyget. Bruksslitage.
1 100 SEK | 2015-08-30 18:57 |
1 000 SEK | 2015-08-24 08:45 |
700 SEK | 2015-08-27 16:56 |
200 SEK | 2015-08-24 21:29 |
50 SEK | 2015-08-23 20:11 |
50 SEK | Startpris |