Dux, 1970-tal, brunfärgat läder, bruksslitage, hål i armlän
3 200 SEK | 2015-09-04 21:55 |
3 000 SEK | 2015-09-06 08:43 |
1 000 SEK | 2015-08-29 18:41 |
1 000 SEK | 2015-08-31 21:02 |
600 SEK | 2015-08-28 06:53 |
300 SEK | 2015-08-27 13:01 |
300 SEK | 2015-08-27 20:40 |
75 SEK | 2015-08-27 09:07 |
50 SEK | Startpris |