Skiva i teak, bruksslitage, repor och fläckar på skiva, 60 x 60 cm, höjd 54 cm.
350 SEK | 2015-09-06 19:12 |
300 SEK | 2015-09-06 19:11 |
100 SEK | 2015-09-01 00:36 |
75 SEK | 2015-08-31 10:24 |
50 SEK | 2015-08-27 09:08 |
50 SEK | Startpris |