Studiohandsignerad, längd 32 cm, mindre nagg i spetsen
300 SEK | 2015-09-06 19:17 |
250 SEK | 2015-09-06 19:17 |
175 SEK | 2015-09-05 16:25 |
150 SEK | 2015-08-30 20:54 |
150 SEK | 2015-09-05 15:34 |
75 SEK | 2015-09-01 00:21 |
50 SEK | Startpris |